Lamborghini Huracan Performante Spyder: test drive

Redazione Motorage

Redazione del Magazine MotorAge New Generation. Tutto su auto, moto e motori.

Potrebbero interessarti anche...

8 risposte

 1. Aurore Iaco

 2. Landi Shqiponja Landi Shqiponja ha detto:

  Platin Driza. Mylle kabrion o vlla se po na bi na u rrufe. Dhe ngadal nga sheshi skanderbeg se ka trafik 160 a 180 kshu kadal thui ramës ti e qi dhe semaforët se skena koh del robi pi i kafe kshu vlla .

 3. Platin Driza Platin Driza ha detto:

  ktu ne tiron kjo vlla e do rrugen bosh mos me kalu as bicikleta kjo osht perbindsh o vlla a do arrijm na 1 dit ne o vlla te kjo

 4. Landi Shqiponja Landi Shqiponja ha detto:

  Platin Driza. Sa bër biçikletat pa prek tok najër mrapa skenderbeut te kali ka ven . Po që do ja arrim tkena sigurisht asgjë sosht e pa mundur sit kena shnetin. Po ti un aq sa kena harxhu nkazino nga 2 secili do kishim. Kshu që e realizushme plus i gje me çmim tult te i shok nmonako më 60 mij kilometra gjus çmimi pothujse 75mij euro lart posht.

 5. Platin Driza Platin Driza ha detto:

  per zotin une gjith ato vite qe kena lujt o vlla mund ti kena harxhu nja 100mij euro

 6. Landi Shqiponja Landi Shqiponja ha detto:

  Platin Driza. Po po tani zdo ta pranosh ti a si un katerqind mij ti 2qind dhe trrish drejt me aq do bleshim 2 frr dhe 3lambo se i di fiks sa kushtojn tpërdorme 5 a 6 muj me gjys çmimi i blejm.

 7. Andrea Gargiulo Andrea Gargiulo ha detto:

  Stupenda

 1. 2019

  […] uno dei difetti, se così si possono definire, della Lamborghini Huracan era di avere uno sterzo diretto ma non direttissimo. Problema risolto con la Evo, in quanto sono […]